Вівторок, 5 грудня 2023

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Маскувальна сітка

16 грудня 2016 року Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого передала через волонтерів у зону АТО три маскувальні сітки, сплетені  волонтерською групою БібліОберіГ

До дня Святого Миколая бібліотекарі зібрали для українських захисників посилки із засобами особистої гігієни, ліками, вітамінами, лимонами та імбиром, салом і смачною клвбаскою, чаєм і кавою, цукерками та печивом, теплими речами, у т. ч. вовняними шкарпетками, власноруч зв’язаними чоловіком однієї з працівниць бібліотеки.

Громадська організація «Кримська родина», яка нещодавно проводила у  бібліотеці благодійну акцію на підтримку родин політв’язнів  Криму,  додала українським воїнам свій гостинець -  традиційні кримськотатарські солодощі.

Учні київської спеціалізованої школи №211 з поглибленим вивченням англійської мови, створили патріотичний плакат і написали бійцям свої щирі вітання до зимових свят з побажанням сил, здоров’я і терпіння, щоб усі повернулися додому живими, дякували за мужність, висловлювали віру у перемогу і додали: «Слава Україні! І вам – нашим Героям – слава!!!»