Понеділок, 27 травня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

8 березня 2024 року у Національній біблоітеці України імені Ярослава Мудрого відбувся Благодійний захід на підтримку ЗСУ (72 ОМБр імені Чорних Запорожців) «Мистецький фронт з Анатолієм Демчуком» за участі Народного Героя України, народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв України, Генерала-осавула Чорноморського козацького війська Анатолія Демчука.

У виконання майстра та бійців його «мистецького загону» Лесі Порядченко, заслуженої діячки естрадного мистецтва України та Едуарда Порядченко, триразового володара Гран-прі в розмовному жанрі лунали вірші геніального українського пророка Тараса Шевченка, звучали чудові пісні та гуморески Остапа Вишні і Павла Глазового. Подарунком став виступ колективу учасників Київської дитячої школи українського танцю «Барвіночок».

Майстерне володіння словом та мімікою, природний темперамент, вокальні та акторські дані артиста зробили вечір незабутнім. Кожен, хто завітав на концерт, зробив свій внесок на підтримку ЗСУ. Дякуємо Мистецькому фронту, що роблять добрі справи, об’єднують та згуртовують людей у такий тяжкий для нашої країни час.

Разом до перемоги!