П’ятниця, 12 квітня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

 «З Україною в серці»

Театрально-концертна фантазія з циклу

«Студенти співають оперу»

 

24 лютого 2024 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого, відбулась концертно-театральна фантазія «З Україною в серці» студентів оперного класу Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, яка зібрала чимало шанувальників класичної музики. Цей концерт студенти присвятили другій річниці повномасштабного вторгнення  росії в Україну.

На початку зустрічі присутні вшанували пам’ять загиблих у цій страшній війні та подякували ЗСУ за героїзм та можливість жити і працювати.

 У концерті разом зі студентами брали участь учасники ансамблю «CONCORDIUM» Київської православної богословської академії. Перед глядачами повстав яскравий калейдоскоп з улюблених українських опер – «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака - Артемовського та «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка. Велична, емоційна українська музика, народні пісні, милозвучні голоси талановитих студентів академії - О. Ралко, Л. Мельник, М. Кияшко, А. Красновида, П. Захарчук  підкорили зал. Вокалісти артистично втілювали і передавали образи героїв опер – міміка, емоції, жести та рухи.

Зустріч пройшла на одному диханні, оплески і квіти були найкращою нагородою талановитим артистам.

Присутні тепло дякували за незабутню зустріч, добрий настрій, позитивні враження які додали сил, віри, надії на перемогу у такий непростий для України день – 24 лютого, який став чорною сторінкою в її історії.

Дякуємо викладачам музичної академії - Л. Канюці, І. Паламаренко та С. Мельниченко – керівнику ансамблю «CONCORDIUM» Київської православної богословської академії за концерт прекрасної української музики, вражаючу емоційну потужність виконання творів, а молодим артистам бажаємо творчих  успіхів.

 

 

Інформацію підготувала провідний бібліотекар

відділу соціокультурної діяльності

Лариса Совершенна