Субота, 13 квітня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Зимові свята в Україні наповнені родинним теплом, традиціями та затишною атмосферою. Це дні, коли ми даруємо один одному радість, любов та увагу. Не забувайте про тих, хто сьогодні гостро потребує нашої допомоги й підтримки.

Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого підготувала тематичну книжково-ілюстративну виставку «Полярний експрес зимових привітань від Головної Бібліотеки Країни». Експозиція містить книги та листівки, що висвітлюють теми традицій і звичаїв українців, репрезентують європейські свята. Адже шануємо свою історію та поважаємо країни, які допомагають нашій державі у складний час.

У великій читальній залі Бібліотеки за адресою вул. Грушевського Михайла, 1, серед книг та затишку, є можливість подарувати нашим воїнам свої побажання та доброту через листівки, які згодом відправляться на передову. Саме завдяки воїнам, які тримають оборону України, ми живемо.

Зимові свята – це чудова нагода провести час з родиною та друзями, насолодитися літературою, відчути атмосферу свята у Бібліотеці Мудрого, подарувати теплі слова нашим захисникам.

 

Виставка експонується за адресою:

вул. Грушевського Михайла, 1; 2-й поверх,

загальний читальний зал № 1.

Термін експонування:

6 грудня 2023 р. – 7 січня 2024 р.