Вівторок, 18 червня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

image27 вересня в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого, після літньої перерви, відбулося засідання Пісенно-туристського клубу.

Відкрив засідання керівник клубу Ігор Корольков. Він привітав присутніх з нагоди Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні й побажав міцного здоров’я, натхнення, можливостей підкорювати нові вершини та освоювати цікаві туристичні маршрути.

До вітальних слів доєдналася заступник голови Ради ветеранів ФСТУ Надія Сичова та з нагоди свята вручила грамоти призерам чемпіонату України 2023 року зі спортивного туризму серед ветеранів.

Продовжив роботу засідання Юрій Семенов розповіддю про походи вихідного дня, що відбулися влітку цього року на велосипедах. Звітом про найцікавіші моменти подорожей став його любительський фільм під назвою «Літній калейдоскоп на велосипедах».

Цікавою і змістовною була презентація досвідченої мандрівниці Лариси Горбатової про походи на байдарках річкою Горинь (Рівненська обл.) та річкою Остер (Чернігівська обл.). Запам’яталися походи знайомством з історією цих місцевостей, піснями під гітару біля багаття та дружньою атмосферою, наповненою щирими посмішками. Л. Горбатова також розповіла про проблеми в організації й проведенні туристичних походів під час війни та шляхи їх вирішення.

Професійним досвідом й особистими яскравими враженнями про пішохідний похід по Роднянському хребту (Румунія) поділився В’ячеслав Олєйніков. Панорамні світлини з висоти хребта дали змогу присутнім насолодитися фантастичними краєвидами, побачити недоторкану природу: кришталево чисті озера, скелясті вершини гір та мальовничі килими з гірських та духмяних трав. Окрім того, мандрівник відповів на численні запитання щодо комплектування групи, страхування туристів і гарантування безпеки під час цього походу.       

Святковий настрій протягом зустрічі підтримували: музична група «Міраж» та автор гумористичних замальовок В’ячеслав Верховський.

Закінчилось засідання традиційним фото на згадку.

 

Інформацію підготувала головний бібліотекар

відділу соціокультурної діяльності Тетяна Кириленко