Субота, 9 грудня 2023

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Благодійний концерт з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

«Бібліотекарі закохані в професію свою. 2.0»

 

28 вересня 2023 року, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася урочиста церемонія нагородження працівників грамотами за високий професіоналізм, реалізацію важливих проєктів, ефективну роботу в умовах воєнного стану, гідний внесок у розвиток Бібліотеки; та благодійний концерт «Бібліотекарі закохані в професію свою. 2.0».

У події взяли участь народна артистка України Алла Попова; заслужені артистки України Астрая, Христина Охітва, Ярослава Руденко; заслужений артист естрадного мистецтва Сергій Безсонов; заслужений артист України Андрій Князь; співачки ALENA ZHEMCHUG, Данієла Шапочнікова, Катерина Попович; в. о. генерального директора Олег Сербін. Виконавці подарували бібліотекарям та читачам пісні про любов до рідної землі, до близьких людей…

Концерт відвідав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. Він привітав колег з професійним святом, побажав усіляких гараздів та подарував цінне видання Біблії. Ростислав Володимирович також вручив подяки за сумлінну працю відданим працівникам Бібліотеки.

На захід завітали працівники Бібліотеки, які захищали і захищають Україну на передовій. Вони подякували колегам за допомогу та підтримку військовослужбовців 242-го окремого батальйону територіальної оборони ЗСУ і подарували прапор з підписами українських захисників із зони бойових дій.

Дякуємо артистам та гостям за те, що в такий складний час додали віри у нашу спільну перемогу, поділилися любов'ю та добром!

Дякуємо слухачам, які приносили книги. Зібрані видання будуть передані нашим захисникам та захисницям в межах проєкту «Бібліотека українського воїна».

Співорганізатор концерту: ТО «Київконцерт».

 

Інформацію підготувала провідний бібліотекар Ганна Падалка

фото провідних бібліотекарів Олени Загорної та Юлії Неграш