Понеділок, 15 липня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Творча зустріч з українською письменницею

Тетяною Кудіновою

«Вам несу своє серце в долонях»

 

image

19 вересня 2023 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася творча зустріч з українською письменницєю, поетесою, художницею Тетяною Кудіновою.

Тетяна Кудінова – член Національної спілки письменників України, керівник літературної вітальні «ОППіР», натхненниця і головний редактор Альманаху літературної вітальні «ОППіР», володарка багатьох літературних премій і міжнародних нагород.

На зустрічі письменниця розповідала про свій творчій і життєвий шлях та презентувала нові книги. У її авторському виконанні звучали уривки з нового твору та поезія.

«Сага про киян» (2023) є перекладом на українську мову книги «На стыке веков» (2013), де через призму повсякденного життя героїв прослідковується політичний та економічний розвиток держави упродовж XIX–XXI століть. Захоплюючий, динамічний сюжет твору не залишив байдужих у залі, адже розкривається  він не тільки мовою сухих дат і перерахуванням подій, що відбулися і відбуваються в Україні, а й яскравою палітрою фарб почуттів і переживань головних героїв.                 

 «Жизнь течёт как талая вода» (2022) – двотомне видання поезій, в якому письменниця наголошує на збереженні головних моральних цінностей, закликає жити по совісті й честі, цінувати культурні традиції рідного народу.

Щирість і відкритість Тетяни Борисівни налаштовували на атмосферу дружнього спілкування. Людину широкої ерудиції, щирої і відкритої душі, вірного і надійного друга, тепло вітали колеги й поціновувачі її багатогранного таланту:  Людмила Кулєшова – оперна співачка, заслужена артистка України, радник по культурі при Асоціації військових вчених; Вікторія Касьянова – заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового  співу і диригування НПУ імені М. П. Драгоманова,  та  представники ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі».

Приємним подарунком Тетяні Кудіновій були пісні на її вірші у виконанні Юлії Белінської та привітання співака, композитора, члена НСЖУ, лауреата премії імені Богдана Хмельницького Олеся Коляди піснею «Седая женщина» на вірш поета, члена НСПУ Василя Ростовського.

Завершилася творча зустріч з Тетяною Кудіновою побажанням їй творчого довголіття, цікавих героїв та сюжетів, нестримної життєвої енергії на довгі–довгі роки.

 

                                                         Інформацію підготувала провідний бібліотекар відділу СКД

Лариса Совершенна