Вівторок, 18 червня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Виставка кращих творів

Міжнародного мистецького проєкту Art Axis 2023 

imageВиставка Міжнародного мистецького проєкту  Art Axis, яка розгорнута в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (вул. Грушевського Михайла, 1), створена на засадах партнерства та співробітництва, включає експозиційну збірку кращих художніх творів 2023 року.       

Автори і організатори Проєкту – Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив, Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА» та International Association Culture and Art.

Щорічний Міжнародний мистецький проєкт Art Axis, (стартував 2018 року у м. Львові) надає можливість митцям з усіх куточків планети представити свої твори світовій спільноті, поділитися власними новаторськими та глибокими творчими рефлексіями.

Проєкт заохочує до участі представників різних творчих напрямків – від живописців, графіків, скульпторів, фотохудожників традиційних жанрів до представників новітніх форм мистецтва з ексклюзивними техніками реалізації художньої ідеї.

Цьогорічна тема Проєкту – «Моя реальність».

Основна мета соціального арт-проєкту – підтримка і пропагування унікальних художніх концепцій учасників без вікових обмежень, особливо дітей, позбавлених батьківської опіки, людей з особливими потребами для повноцінного розкриття їхнього творчого потенціалу.

                         

Термін експонування виставки: 14 - 30 вересня 2023 року. 

з 10:00 до 17:00,

неділя, понеділок – вихідні.

 

Контактний тел. 0989361295