Вівторок, 26 вересня 2023

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

21 вересня 2023 року о 17:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (вул. Грушевського Михайла, 1) відбудеться Творчий вечір заслуженого працівника культури України Тетяни Олінєвої «Сповідь моєї душі. Осінній блюз».

Тетяна Стоматі Олінєва – композиторка, поетеса, співачка, заслужений працівник культури України, лауреатка мистецької премії «Осіннє золото» ім. Д.О. Луценка, керівник студії естрадного співу у Центрі художньої та технічної творчості «Печерськ».

Народилася і проживає в Києві. Закінчила Київську державну консерваторію (нині Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського) по класу хорове диригування. Десятки років віддала роботі в сфері культури у Збройних Силах України.

У творчому доробку пані Тетяни до 200 пісень на вірші як за власним авторством, так і за авторством відомих сучасних українських поетів Дмитра Луценка, Вадима Крищенка, Миколи Сингаївського, Миколи Луківа, Степана Галябарди, Ганни Чубач, Лириси Недін та багатьох інших. Серед пісенних творів Т. Олінєвої романси, сучасні духовні, ліричні, грецькі пісні, а також – для ЗСУ, які увійшли до репертуарів народних артистів України Олександра Василенка та Фемія Мустафаєва, заслуженої артистки України Лариси Недін та інших естрадних виконавців.

Пісні звучатимуть у виконанні Тетяни Олінєвої.