Вівторок, 16 липня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

6 вересня 2023 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого в межах спільного проєкту НБУ ім. Ярослава Мудрого та видавництва Саміт-Книга «Бібліотека Ярослава Мудрого та її околиці» відбулась зустріч з генеральним директором і художнім керівником Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського Мирославом Вантухом.

Мирослав Михайлович займає одне з провідних місць серед славетних імен майстрів вітчизняної народно-сценічної хореографії. Він видатний хореограф і балетмейстер, народний артист України, Герой України, Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, Національна легенда України, повний кавалер ордена «За заслуги», кавалер ордена князя Ярослава Мудрого 5-го та 4-го ступеня, професор, академік, почесний громадянин Києва.

Майже сорок років його творчого життя віддано славнозвісному українському хореографічному колективу. Під керівництвом Мирослава Вантуха артисти відвідали понад 80 країн світу, презентуючи вітчизняне мистецтво народної хореографії на всіх континентах.

Пан Мирослав розповів про найкращий у світі ансамбль танцю імені Павла Вірського, про життя та творчість, про великі особистості та пам’ятні події. На зустрічі були присутні вдячні глядачі та шанувальники таланту видатного хореографа.

Музичним подарунком для пана Мирослава став виступ учня дитячої хореографічної школи при ансамблі Назара Лебідя (сопілка). У його виконанні пролунала «Мелодія» Мирослава Скорика.

До заходу через відеовиклик в Skype долучились глядачі зі Львова та Житомира.

Модератор заходу онука Мирослава Вантуха Наталя Туягіна.

 

Інформацію підготувала завідувач відділу

обслуговування користувачів Оксана Круліковська

Фото зав. сектору відділу

обслуговування користувачів Наталя Опенько