Понеділок, 26 лютого 2024

Новини і події

«<Лютий 2024 >»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Лекція

«Твій профіль як твоє обличчя в соцмережах. Правила поведінки.

Як поводитися з агресією в соцмережах»

 

 11 липня 2023 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулась лекція, яка зібрала широке коло слухачів, адже була присвячена актуальній і дуже важливій темі – культурі спілкування та правилам поведінки у соціальних мережах, які вже стали невід’ємною частиною нашого життя.

Як потужний інструмент, вони майже щодня  використовуються для спілкування, створення контактів, обміну інформацією та думками з широкою аудиторією у форматі реального часу. Наповнюючись різною інформацією, соціальні мережі мають як позитивні, так і негативні аспекти. Тому спілкування в них подекуди може носити агресивний прояв, адже порушення балансу між реальним та віртуальним світом часто нівелює унормовані соціумом моделі людської поведінки, коли втрата обов’язкових відповідальностей реального світу підміняється віртуальною вседозволеністю.

Про ключові аспекти створення власного профілю, ефективні методи спілкування у соцмережах, етичні принципи та стратегії поведінки, що сприяють формуванню здорового онлайн-середовища присутнім розповіла ініціаторка впровадження ефективних методів спілкування у віртуальному світі Ірина Бекетова.

У заході взяли участь студенти Університету третього віку, співробітники та користувачі Бібліотеки.

 

Інформацію підготувала зав. відділу СКД

Олена Сливка