Субота, 9 грудня 2023

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Семінар соціального психолога та психотерапевта Антона Семенова

«Як розмовляти під час війни: 

алгоритми, які можуть використовувати люди без досвіду психотерапії»

 

26 червня 2023 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбувся семінар психотерапевта, соціального психолога, кандидата соціологічних наук, консультанта штабу ТРО ЗСУ з питань профілактики і запобігання самогубств серед військовослужбовців Антона Семенова.

Антон Семенов – засновник волонтерського проєкту «Як ти?», покликаного навчити людей, як військових, так і цивільних, надавати психологічну допомогу одне одному під час війни. Працює психотерапевтом понад 20 років, спеціалізується на життєвих і професійних кризах. Автор книг «Травми розвитку: чому не виходить жити, як хочеться, і що з цим робити» та «Психологія професіоналізму: як керувати своєю цінністю».

Нам, українцям, потрібно шукати нові орієнтири в неочікуваній реальності, посилювати соціальні зв’язки. Бо саме стосунки в різних колах – надійний показник психологічного здоров’я людини. Про коннект у складних ситуаціях, поради, зібрані з досвіду, алгоритми збереження комунікації з тими, хто отримав травматичний досвід;– з тими, хто на відстані;– з тими, хто втратив близьку людину;– з дітьми;– серед військових;– з ветеранами – детально розповів Антон Семенов. Також під час семінару лектор ознайомив аудиторію з благодійною ініціативою «Як ти?», подарував гостям «кишенькові» посібники з дієвими порадами для ефективного спілкування.

Щиро дякуємо Антону Семенову за корисну інформацію, за актуальну психологічну підтримку!

Дізнатися більше про проєкт «Як ти?», безкоштовно завантажити посібники можна на порталі https://yakty.com.ua/.

 

Інформацію підготувала провідний бібліотекар

відділу обслуговування користувачів Падалка Ганна

Фото провідного бібліотекаря

відділу обслуговування користувачів Неграш Юлії