Вівторок, 16 липня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Показ художнього фільму

Ми є. Ми поруч (Україна, 2020)


image15 червня 2023 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбувся показ мелодрами відомого режисера і сценариста Романа Балаяна «Ми є. Ми поруч» (Україна, 2020).

Це перша після тривалої творчої паузи робота Майстра, фільми якого стали живою класикою і продовжують викликати інтерес як у глядачів, так і спеціалістів кіно.

Як розповідає Роман Балаян, сюжет кінострічки він придумав ще у далеких 1990-х, під час перебування у Парижі, коли довго блукав незнайомими нічними вуличками цього надзвичайного міста.

Фільм розповідає про те, як раптова зустріч хірурга та загадкової дівчини перевертає їхні життя та наповнює їх глибокими почуттями. Вони стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти усього світу.

Це атмосферне чорно-біле кіно, яке знімали у Києві, на унікальну камеру, яких існує лише кілька в світі, і в цьому фільмі всього два ключових герої, яких зіграли Ахтем Сеітаблаєв та Катерина Молчанова.

Кінострічка охоплює величезну гаму емоцій та почуттів. У ній – душевний біль, страждання, відчай і втрата, руйнування сенсів життя, повернення і набуття життєвих сенсів знов, а головне, у цьому фільмі - велике кохання і любов.

Міжнародна прем’єра фільму відбулася на Варшавському кінофестивалі, де фільм претендував на нагороду за найкращу режисуру. В український прокат фільм вийшов 24 серпня 2021 року.

Партнер кінопоказу - дистриб'юторська компанія Arthouse Traffic.

 

Інформацію підготувала зав. відділу СКД

Олена Сливка