Вівторок, 16 липня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Презентація книги Сергія Тихого

«Машина життя. Вінок оповідань про Київ та киян» 

 

25 квітня 2023 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася презентація книги Сергія Тихого «Машина життя. Вінок оповідань про Київ та киян» (Київ, Український пріоритет, 2021).

Сергій Тихий – публіцист, поет, прозаїк, заслужений журналіст України, працює головним редактором відділу оперативної аналітики Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».

На заході Сергій Наумович розповів як створювалось видання, народжувались сюжети оповідань, які персонажі взяті з життя. Його твори сповнені любов’ю до рідного міста та киян, містять критичний та одночасно філософський погляд на життя, відображають актуальні та дуже близькі читачу теми – війни, національної ідентичності, психології стосунків, щирості, доброти, дружності, взаємопідтримки і взаємоповаги.

Захоплення сучасним і креативним виданням про Вічне Місто і його людей висловили всі учасники заходу. Письменник В’ячеслав Верховський, журналіст Віктор Задворнов, філолог Костянтин Черняхівський, продюсерка Ліна Агаркова, модератор заходу головний бібліотекар НБУ ім. Ярослава Мудрого Тетяна Скирда прочитали найбільш виразні та щемливі уривки з оповідань. Присутні схвально оцінили письменницький талант автора-інтелектуала, його особливий стиль викладу, афористичність та тонкий гумор. Історик, громадський діяч Володимир Петровський відзначив необхідність і важливість подібних заходів.

Презентоване видання було передано в дар Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого та «Бібліотеці українського воїна» для відправки бійцям ЗСУ.

Захід відвідали представники Центральної бібліотечної системи Голосіївського району міста Києва, художниця Наталія Полтавець, кіно-телережисерка Жанна Бебешко, колеги та поціновувачі творчості Сергія Тихого.

 

Інформацію підготувала головний бібліотекар

відділу обслуговування користувачів Тетяна Скирда,

 фото завідувачки сектору відділу обслуговування

користувачів Наталії Опенько