Вівторок, 16 липня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Концерт-презентація  творчих проєктів

кандидата мистецтвознавства, професора КМАМ ім. Р. М. Глієра

Артема Ляховича

«Роберт Шуман наш сподвижник»

 

22 квітня 2023 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого у музичному клубі «Академія» з великим успіхом відбувся концерт-презентація відомого піаніста, лауреата міжнародних конкурсів, кандидата мистецтвознавства, професора КМАМ ім. Р. М. Глієра, члена Національної спілки письменників України Артема Ляховича. Захід був присвячений одному з яскравих представників романтичного мистецтва XIX – композитору, диригенту Роберту Шуману.

Професійно побудований виступ Артема Ляховича про життя і творчість видатного композитора супроводжувався презентацією фантастичного відеоряду фотосюжетів, створених вперше в світі  А. Ляховичем до творів Р. Шумана, які гармонійно поєдналися з музикою.

За словами автора світлин, це був, певно, найважчий проєкт у його практиці, як фотохудожника. 170 фотографій у проєкті та 4000 відзнятих знімків. Деякі костюми для цього проєкту  були зроблені особисто А. Ляховичем.

Концерт-презентація пройшла на одному диханні і завершилася гучними оплесками. Аплодисменти і  квіти були нагородою талановитому піаністу та фотохудожнику Артему Ляховичу за його творчість, позитивні емоції, чудовий настрій.

Захід завершився яскравим виходом у костюмах фотомоделей, які брали участь у створенні фотосюжетів до творів Роберта Шумана.

 

Інформацію підготувала провідний

бібліотекар відділу соціокультурної діяльності

Лариса Совершенна