Середа, 6 грудня 2023

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Творча зустріч з актрисою Юлією Сак

«Класика та сучасність»

 

 

image25 квітня 2023 року у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася творча зустріч з Юлією Сак.

Юлія Сак – заслужена артистка естрадного мистецтва України, член Спілки Асоціації письменників художньо-соціальної літератури, кінорежисерка, поетка, художниця, ведуча програм «Божий дар» та «Вундеркінд клуб» для талановитих дітей. Засновниця онлайн телебачення  «Зірка Фенікса ТV».

В її творчому доробку десять моно-вистав, зокрема «Анна Ахматова. Самотність», «Без надії сподіваюся», «Загадка Віри Холодної», «Мелодія любові», «Мить і вічність», «Жіночі образи», «Кохання крізь віки», «Мелодія любові», «Політ. Присвята Ніці Турбіній».

З 2015 року Юлія Сак з командою однодумців почала знімати авторські художні фільми. На сьогодні відзнято 12 короткометражних і повнометражних художніх фільмів. Також вийшли друком поетичні збірки – «Почуття», «Як розпізнати генія»,  «Я – Фенікс»,  «Біле і чорне».

Під час зустрічі гості переглянули короткометражний художній фільм, присвячений геніальному українському філософу Григорію Сковороді «Світ ловив мене і не спіймав» (авторка сценарію – Ольга Тичина-Яновська, режисерка-постановниця – Юлія Сак). Також у виконанні Юлії Сак, яка вражала присутніх своєю унікальною здатністю до перевтілень, прозвучали авторські патріотичні вірші та монологи на історичну тематику, які у найскладніший для нас час не втрачають своєї актуальності і вселяють віру у вільну та незалежну Україну. Ведучий зустрічі – поет, композитор, актор і співак Віктор Коньяков. 

Серед присутніх на зустрічі був Володимир Чайка – який просто закоханий в архітектуру й живопис. Майстер перетворив звичайнісінький під’їзд на Лівому березі Києва на вишуканий палац доби рококо. Саме там знімався один з епізодів фільму про Григорія Сковороду.

Завершилась зустріч спілкуванням Юлії Сак з гостями заходу, яка щиро ділилася своїми планами на майбутнє та розповідала про цікаві моменти створення кінострічки про Григорія Сковороду «Світ ловив мене і не спіймав».

Інформацію підготувала

провідний бібліотекар відділу

соціокультурної діяльності

Лариса Совершенна