Субота, 15 червня 2024

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Виставка графічних робіт Володимира Реброва 

«КОЛИ ЗНИКАЮТЬ ФАРБИ»

 

 

image«Я завжди малював яскраві барвисті картини, прагнув показати всю красу світу.  

А зараз всі ці барви зникли і все стало  

чорно-білим – для мене це саме так.  

І лише два кольори залишились – це жовтий і блакитний – кольори нашого прапора»

 

Володимир Ребров

 

З 3 по 30 квітня 2023 року в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (вул. Грушевського Михайла, 1) експонується виставка графічних робіт київського художника Володимира Реброва «Коли зникають фарби».

Це перша виставка в творчому житті художника. Про його талант українці, світова спільнота дізналися за сумних часів, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. З перших днів героїчного опору  Збройних Сил України Володимир взяв до рук зброю, якою володіє найкраще – олівець і аркуш паперу.

У київських бомбосховищах, ховаючись від обстрілів, він почав день за днем відтворювати в своїх роботах світ навколо, транслювати всі події через призму своєї творчості. Графічні роботи стали своєрідним художнім літописом війни.

У його неймовірних малюнках зібраний весь біль, розпач, жахи війни, в яку ніхто не хотів вірити. Та разом з ними оживають сила, хоробрість, відданість, честь, незламність, єдність народу України – воїнів, волонтерів, медиків, цивільних громадян.

Художні роботи Володимира Реброва вражають майстерністю, емоційністю, чіпляють за душу. Вони зазирають у саме серце, відкривають усім небайдужим глибину і людяність українців, підтримують бойовий дух військових,  підбадьорюють співвітчизників та розповідають правду про війну і агресію росії в Україні.

 

Презентація виставки за участю автора відбудеться 4 квітня о 17:00

за адресою: вул. Грушевського Михайла, 1.

На відкриття запрошена поетеса Віолета Кравченко – авторка поетичної збірки «Вірші, обпалені війною», яка ілюстрована чорно-білими малюнками Володимира Реброва.

 

Термін експонування фотовиставки: з 3 по 30 квітня 2023р.

з 10:00 до 17:30 щодня (неділя, понеділок – вихідні)

Контактний тел. 0989361295