Вівторок, 5 грудня 2023

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

«Говори душею»

 Творча зустріч з українською поетесою Каріною Олійник

 

image7 квітня 2023 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулась творча зустріч з Каріною Олійник, українською поетесою «Говори душею». 

Каріна Олійник – поетеса, режисерка, директорка музею живої історії «Мамаєва Слобода», засновниця Art-Кав'ярні «Червона Рута».

Писати вірші почала з 11 років. Творчість для авторки – це емоції і почуття, які трансформуються у живе поетичне слово.

Публікує свої твори в поетичних збірках, журналах, альманахах, соціальних мережах. Її вірші ввійшли до антології новітньої української поезії «Поезія без Укриття». Поетеса проводить також поетичні вечори, кошти від яких передає на потреби ЗСУ.

Під час зустрічі гостя дарувала своє тепло і любов учасникам заходу – залюбки читала власні вірші та розповідала про творчість. Для авторки ця подія стала значимою, адже зібралися поціновувачі поезії на її першому творчому вечорі. Це була відверта сповідь жінки, матері, людини в період війни і розпачу, а до того – в час любові та розквіту, з надією, що цей прекрасний, мирний час настане знов.

Окрім авторського виконання, твори Каріни Олійник читала Оксана Стринадюк, акторка театру та кіно. Її прочитання поезії торкнуло присутніх до сліз і наповнило новими смислами.

На зустрічі лунала й жива музика – у поезіях звучав супровід сопілки від Богдана Чорного. Окрасою заходу стали пісні у виконанні гурту народного співу та танцю «Ойра».

Гості вечора емоційно слухали поезію душі Каріни Олійник та висловили щиру подяку авторці, побажали подальших творчих успіхів і нових захоплюючих подорожей у чарівний світ поезії.

 

Інформацію підготувала головний бібліотекар

відділу соціокультурної діяльності  Людмила Кудря