Понеділок, 8 серпня 2022

Новини і події

Графік роботи

Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Фотовиставка «Колекція прекрасного»


З 10 вересня по 12 жовтня 2021 року в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (вул. Грушевського Михайла, 1, 2-й поверх) демонструється виставка світлин  членів фотоклубу «Прекрасне поруч».

imageКлуб створений у 2012 році при Чернігівській міській бібліотеці імені М. М. Коцюбинського. Його засновники – голова Чернігівського обласного відділення НСФХУ Микола Турчин та відомий фоторепортер, член НСФХУ Віктор Кошмал.

Нині фотоклуб став ефективним осередком спілкування для усіх, хто захоплюється фотографією, прагне покращити свої знання та навички у цій справі, отримати кваліфіковану консультацію з питань користування фототехнікою. Його відвідують люди різного віку, від молоді до пенсіонерів, які згуртувалися у дружний творчий колектив, збираючись двічі на місяць у затишній читальній залі бібліотеки для обговорення своїх робіт, обміну думками.

За короткий період свого існування клуб зробив значний внесок у популяризацію сучасної чернігівської фотографії, і може пишатися продуктивним творчим життям. Роботи членів клубу можна бачити на всеукраїнських та міжнародних фотовиставках, вони є переможцями та лауреатами багатьох міських і обласних конкурсів.

Приємною подією 2020 року стала дебютна участь фотоклубу «Прекрасне поруч» у XIV Фестивалі фотоклубів України, де він отримав диплом лауреата. Детальніше з життям колективу можна ознайомитися в блозі фотоклубу (http://fotohistoryyelena.blogspot.com/) та в групі на Facebook (https://www.facebook.com/groups/295916453852678 ).

У пропонованій експозиції «Колекція прекрасного» представлені роботи Наталії Василинчук, Маргарити Денисенко, Леоніда Дворкового, Василя Катімана, Віктора Кошмала, Юрія Кравцова, Олени Куннової, Андрія Майковського, Костянтина Мельника, Ігоря Нагурного, Світлани Нітченко, Андрія Олексієнка, Валентина Пилипея, Наталії Седень, Сергія Тарабари, Миколи Турчина, Лариси Харченко, Юрія Хромушина, Ольги Шеремет, Людмили Юдакової, Тетяни Яворської.

Презентація виставки за участі авторів відбудеться 17 вересня 2021 р.

за адресою: м. Київ, вул. Грушевського Михайла, 1, Арт-галерея.

Початок о 16:00.

Під час відвідування виставки необхідно перебувати у респіраторі

або захисній масці.

Контактний тел. (044) 485-17-95