Субота, 23 жовтня 2021

Новини і події

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця
з 10:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Книжкова виставка

«До Дня Конституції України»


image

Цього року Україна відзначає 25-у річницю Конституції України.

28 червня 1996 року на ранковому засіданні Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни – першу Конституцію незалежної української держави, яка стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства.

Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність та стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. На ній ґрунтується наше нелегке сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого традиційно до цього свята підготувала книжкову виставку «До Дня Конституції України».

image

В експозиції представлені документи та публікації із фондів Бібліотеки, які висвітлюють історію і сучасність українського конституціоналізму. Розглядається питання специфіки проходження конституційного процесу в Україні, його вплив на функціонування суспільно-правового середовища, особливості реалізації конституційних норм та положень в сучасній Україні.

Для пошуку інших документів цієї тематики радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки, традиційними картковими каталогами та інтернет-ресурсами.

Виставка експонується за адресою:

вул. Грушевського Михайла, 1; 2-й поверх,

загальний читальний зал № 1.

Термін експонування: 22 червня – 05 липня 2021 р.

 

 

Інформацію підготувала бібліотекар I категорії

відділу обслуговування користувачів Ірина Грибань