Понеділок, 1 березня 2021

Новини і події

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця
з 10:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

image

 

26 січня цього року з нагоди Дня Австралії у рамках проєкту «Віртуальний кіноклуб» розпочався онлайн-фестиваль «Кенгуру Фест», який проводить компанія «Артхаус Трафік» за підтримки посольства Австралії в Україні.

Кіномистецька вітальня НБУ ім. Ярослава Мудрого, яка приєдналася до платформи «Віртуальний кіноклуб», запрошує своїх учасників та всіх охочих взяти участь в онлайн-перегляді представленого у цьогорічній програмі фестивалю документального фільму австралійського режисера Деймона Ґамо «2040» (2019).

У своїй картині автор пропонує зазирнути в абсолютно новий, але не такий вже і далекий від нас світ. Подорожуючи найвіддаленішими куточками Землі, спілкуючись зі спеціалістами різних галузей, які працюють над вирішенням глобальних проблем, Деймон Ґамо моделює картину світлого майбуття. Він доводить, що при умові грамотного використання сучасних екотехнологій і наукових відкриттів, життя на планеті зміниться докорінно вже до 2040 року. Все залежитьтільки від нас!

 

Доступ до перегляду кінострічки буде відкритий для всіх зареєстрованих учасників Кіноклубу «Кіномистецька вітальня НБУ ім. Ярослава Мудрого» на платформі «Віртуальний кіноклуб» з 05 лютого по 31 березня 2021 року.

 

Приємного перегляду і гарних вражень!

 

Щоб детальніше дізнатися про реєстрацію на сайті, будь ласка, перейдіть за посиланням

 

Щоб ознайомитись з алгоритмом доступу до перегляду, вже зареєстрованим учасникам пропонуємо перейти за наступним посиланням 

 

Якщо бажаєте отримати запрошення на реєстрацію, перейдіть за посиланням