Субота, 17 квітня 2021

Новини і події

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця
з 10:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Книжкова виставка

«До Дня Гідності та Свободи»

 

image

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

В Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого з цієї нагоди організовано книжкову виставку «До Дня Гідності та Свободи».

В експозиції представлені документи і публікації із фондів бібліотеки, що містять дані та добірку свідчень очевидців подій, розповідають про динаміку розвитку трагічних доленосних подій не лише на київському майдані, а й в усіх куточках України; про зміни настроїв і глибинні трансформації в житті людей і країни, в процесі яких формувалось нове українське суспільство, народжувалась нація, виборювалась свобода; про величезну самопожертву героїв Небесної сотні, яка назавжди залишилася в серцях українців.

Для пошуку інших видань за даною темою радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки та традиційними каталогами.

 

Виставка експонується за адресою:

вул. Грушевського Михайла, 1; 2-й поверх,

загальний читальний зал № 1

Термін експонування: 17 листопада – 25 листопада 2020 р.

 

Інформацію підготувала завідуюча сектором

відділу обслуговування користувачів

Бойко Н.М.