П’ятниця, 23 жовтня 2020

Новини і події

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця
з 10:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

image

22 жовтня 2020 року о 16:00 Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого запрошує на презентацію творчого доробку української письменниці Ольги Кравченко.

Ольга Кравченко – авторка оповідань, новел і есе: «Дотик любові» (2016), «Любов ніколи не перестає» (2017), «Доторкнутися серцем неважко» (2018), «Пілігрими» (2018), дилогія «Повернення Беатріче» (2018) та «На круги своя» (2020), історичний роман «Золотоверхий» (2019), збірки оповідань «Незламні» (2019).

Великий професійний досвід, знання людської психології дають можливість письменниці яскраво і точно змальовувати події із захоплюючими та напруженими сюжетами, в основу яких покладено долі реальних людей, які насправді жили в різні часи – від античності до наших днів.

 Авторці притаманні: тонке відтворення краси нашого світу, особиста філософія, світосприйняття, стиль, нібито, присутність і спілкування з читачем, а думки її настільки цікаві, що змушують замислитися над своїми поглядами на життя, на загальну історію, відношення до людей. За цим криється копітка робота авторки з першоджерелами, архівними документами, фотоматеріалами, періодичними виданнями. 

«Дивлюсь на світ очима серця» - творче кредо Ольги Кравченко. Звертаючись до читачів, авторка пише: «Зрозуміти і відчути людей та події на їх справжність, можна лише доторкнувшись до них серцем. Так діють мої герої». Герої творів Ольги Кравченко різні за віком, соціальним походженням, але усі вони об’єднані такими рисами вдачі, як мужність, витримка та вміння зберігати власну гідність у найскладніших обставинах.

Про авторку:

За фахом Ольга Кравченко юрист. Працювала в органах юстиції і прокуратури. Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук. Член Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури. Пише українською і російською мовами. Призер міжнародного фестивалю Golden Time Germany (травень 2019, Grand Prix, 1 і 2 місце) в номінації «Word Art», дипломант літературно-художньої премії імені І. Нечуя-Левицького. За історичний роман «Золотоверхий» отримала Благословенну грамоту Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Лауреат Київського міжнародного конкурсу-фестивалю «Причал на Поштовій» (2019) в номінації «Мала проза». 

Запрошуємо на зустріч із талановитою і самобутньою письменницею Ольгою Кравченко, яка з радістю поділиться своїми творчими здобутками та планами на майбутнє.

 

Чекаємо за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, конференц-зал.

 

  Захід проходитиме згідно з рекомендаціями МОЗ щодо проведення

масових культурних заходів під час дії карантину.

З собою необхідно мати засоби індивідуального захисту.

 

Попередня реєстрація за тел. : 485 – 17 – 95.