Вівторок, 22 вересня 2020

Новини і події

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця
з 10:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

image

15 вересня 2020 року о 18:00 Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого запрошує на творчу зустріч з талановитою поеткою, авторкою і виконавицею пісень Євгенією Зенюк та презентацію її першої друкованої збірки творів «14 дней из жизни стюардессы» (2020).

 Євгенія Зенюк  киянка. Перші проби пера починала ще в школі. Але далі цього не пішло. Періодично поезія, музика вривалася в її життя, проте, що було добре в компанії, не вписувалося в повсякденність. Лише поїздка у Карпати 2005 року серйозно змінила її уявлення і ставлення до творчого процесу й письменництва.

  Участь у Всеукраїнському фестивалі «Лісова фієста» 2007 року стала для Євгенії Зенюк чудовим уроком як для авторки і виконавиці пісень. А вже 2008 року відбувся її перший вихід на сцену на Всеукраїнському фестивалі «Мі-сі-соль».

  З того часу   вірші, власні пісні та написані у співавторстві з відомими і улюбленими поетами, коротка проза стали невід'ємною частиною її життя. Щирі й емоційні вірші вражають непідробною відвертістю та пісенністю.

Першу нагороду дипломантки Міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича» Євгенія отримала у 2009 році. А далі були дипломи лауреатки всеукраїнських і міжнародних фестивалів авторської пісні та лауреатки літературної премії «Гілка Золотого каштана», «Гран-Прі» Київського міжнародного літературно-музичного конкурсу-фестивалю «Причал на Поштовій», запрошення на радіо «Промінь», запрошення в літературну вітальню «ОППіР» при Національній спілці письменників України.

image

Кожне запрошення для участі в творчих програмах, кожна нагорода сприймаються Євгенією Зенюк з сердечною вдячністю. Тепер вона навіть не уявляє, що доля могла б скластися інакше. Постійно прагне до творчості, яка б торкалася людських сердець, наповнювала душі теплом і радістю.

 Під час зустрічі буде презентовано  першу друковану  збірку віршів, прози та пісень, написаних у різні періоди життя – «14 дней из жизни стюардессы». Писати вірші – за визнанням багатьох – це все одно, що вміти літати як птах. Євгенії Зенюк доля подарувала саме такі «справжні крила»: 21 рік вона працювала бортпровідницею літаків цивільної авіації у міжнародному аеропорту Бориспіль.

 Одноіменне оповідання «14 дней из жизни стюардессы» відкриє читачеві те, що, зазвичай, залишається за лаштунками роботи екіпажу літака.

Запрошуємо на творчу зустріч з Євгенією Зенюк шанувальників поетичного слова і авторської пісні.

Чекаємо за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, конференц-зал

            Початок о 18 год.

Під час заходу

необхідно мати хороший настрій та засоби індивідуального захисту(респіратора або захисної маски)

 

Контактний телефон: 485-17-95