Вівторок, 10 грудня 2019

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Концерт до Дня Збройних сил України

 

5 грудня 2019 року о 15:00 у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (вул. Михайла Грушевського, 1) відбудеться концерт до Дня Збройних сил України за участю Світлани Кас’яненко та Костянтина Олійника.

Світлана Кас’яненко – письменниця, поет-пісняр, член Асоціації Українських Письменників художньої та соціальної літератури, член правління ГО «Спілка жінок м. Києва», полковник у козацтві (КТО України), член Всеукраїнської екологічної ліги та Літературно-мистецького об'єднання «Янталка», член Ради Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві. За активну громадянську позицію, творчі досягнення, просвітницьку місію С. Кас'яненко нагороджена орденами, медалями, грамотами, подяками. У доробку письменниці лірика, гумор, дитячі твори, як автор-виконавець, Світлана подарувала українцям більше сотні різножанрових пісенних творів.

Костянтин Олійник – волонтер, сурмач Майдану, який щоранку грав на площі для майданівців. Під час Революції гідності харків'янин К. Олійник познайомився з киянкою С. Касьяненко. Разом з іншими артистами вони створили мобільну концертну волонтерську групу "Вольниця", очільницею якої стала Світлана. А з початком війни почали возити на передову речі першої необхідності для військових і давати там концерти. З травня 2014 року група здійснила 108 поїздок в зону ООС (АТО), дала понад 400 концертів на передовій, аби підтримати бойовий дух наших бійців.

На заході буде представлена концертна програма "Для вас, СОКОЛИКИ!"

Чекаємо всіх, хто шанує українських військових та їхні родини, хто має бажання висловити їм свою любов та повагу.

Співорганізатори заходу Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, ГО «Славетні епохи України», ВГО "Українська асоціація інвалідів АТО", ГС ВГО «КРИЛА ВОСЬМОЇ СОТНІ».

 

Запрошуємо всіх охочих!

Контактний телефон: 278-43-93