П’ятниця, 15 листопада 2019

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Прес-анонс

Літературно-музична вітальня «Гармонія Всесвіту»

  Вечір пам’яті поетеси

Музи Чернишової «Світ моїх переживань»

 

«Шумит житейский океан –

От парусника лишь обломки,

Но чтобы их нашли потомки,

Шьёт новый парус капитан.»

(Муза Чернышова)


image

16 листопада 2019 року о 13:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться  музично-поетичний вечір пам’яті талановитої поетеси Музи Чернишової, яка більше відома під літературним псевдонімом – Олена Вітічер- Фісташкова.

Вона цікава і як поет-лірик, і як поет-публіцист, і як історик і філософ. Її твори щирі і емоційні були добре відомі в літературних колах в друкованому вигляді. Перша збірка під назвою «Сто віршів. Тільки про любов», яка вийшла у 1997 році малим накладом у Львові, у перші дні швидко розійшлася та стала бібліографічною рідкістю. У творчому доробку поетеси понад 10 збірок, серед яких – «Вечность мгновений», «Страсти житейские», «Бал жизни», «Соприкасание», «Песочные часы», «Мгновения вечности» присвячені вічним проблемам людського буття – добра, правди, любові і краси, які завжди будуть привертати до себе читачів різного віку, дарувати їм прекрасні миті щастя та радості.

Її поезія внутрішньо дуже музикальна – це джерело готових текстів пісень і романсів для композиторів та співаків.

У заході передбачається участь сина поетеси Валентина Чернишова; члена Національної спілки письменників України Тетяни Кудінової; поетес, письменниць Анни Григорович та Світлани Столярчук;  відомого композитора, музиканта, соліста першого складу білоруського гурту «Сябри», члена Національної спілки журналістів України Олеся Коляди та доктора філософських наук Олександра Малюти.

У зверненні до читача Муза Чернишова пише: «Читайте, сприймайте чи не сприймайте, погоджуйтесь чи обурюйтесь заперечуючи, робіть свої висновки. Але будьте поблажливі до думки людини, яка перехворіла усім тим, що віддано на суд Ваш».

Тож запрошуємо всіх шанувальників поетичного слова на вечір пам'яті 

Музи Чернишової «Світ моїх переживань».

 

Контактний телефон: 485–17–95