П’ятниця, 15 листопада 2019

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Поетично-музичний вечір «Квітне мова наша рідна»

 

8 листопада 2019 року о 17:30 до Дня української писемності та мови у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (вул. Михайла Грушевського, 1) відбудеться поетично-музичний вечір «Квітне мова наша рідна» за участю Народного етнографічного хору «Гомін» ім. Л. Ященка.

Дату святкування встановлено в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця 9 листопада 1997 року на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації суспільства.

Щороку за традицією в цей день покладають квіти до пам'ятника Несторові-Літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою.

До Дня української писемності та мови у виконанні Народного етнографічного хору «Гомін» під керівництвом диригента Валентини Дмитрівни Команчук прозвучать вірші і пісні про неповторну і милозвучну рідну нашу мову.

Народний етнографічний хор «Гомін» був заснований у 1969 році українським мистецтвознавцем, фольклористом, композитором, диригентом Леопольдом Івановичем Ященком – незмінним керівником колективу до 2016 року. Ідейним натхненником хору був відомий  український збирач старожитностей і вжиткового мистецтва Іван Гончар. Учасники «Гомону» – люди різних поколінь і професій, яких об'єднала любов до рідної мови, української пісні та минувшини.

 

Запрошуємо всіх охочих!

Контактний телефон: 278-43-93