Понеділок, 25 травня 2020

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Концерт «Я не здамся…», 

присвячений Людвигу ван Бетховену 

 

21 березня 2019 року у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (вул. Михайла Грушевського, 1) відбувся концерт Сергія Колесника,  присвячений Людвигу ван Бетховену.

Сергій Колесник закінчив Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського з класу фортепіано, друга освіта – хоровий диригент. Нині є артистом капели «Думка», веде активну концертно-просвітницьку діяльність, бере участь у благодійних заходах. Власне кредо музиканта: «Мистецтво для всіх, хто бажає його зрозуміти».

На заході прозвучали два рондо op. 51, соната № 8 «Патетична», 32 варіації на оригінальну тему до мінор, органічно поєднані коментарями пана Сергія про життєвий і творчий шлях великого композитора та піаніста Людвига ван Бетховена.

За допомогою музики і слова Сергій Колесник зумів розкрити Бетховена як людину, здатну боротися і не підкорюватись злим жартам долі.

Яскравість, енергія, темпераментне виконання, поєднані ніжністю, легкістю, романтизмом, дали змогу слухачам зануритись у світ мистецтва, насолодитися звуком…

Доповнила захід однойменна книжкова виставка документів з фондів бібліотеки, присвячена музиканту-класику Людвигу ван Бетховену, до якої увійшли книги, ноти, наукові розвідки періоду 1960-2018 рр.

Слухачі залишили багато схвальних відгуків, слів подяки за справжній весняний концерт, сповнений колориту, трагізму і незламності духу.

Дякуємо талановитому Сергію Колеснику за виконавську майстерність та щире творче спілкування!

 

Фото та інформацію підготувала провідний бібліотекар

відділу обслуговування користувачів Ганна Падалка