Понеділок, 25 травня 2020

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Кіноперегляд і обговорення трьох короткометражних фільмів

про події в Україні у 30-х роках ХХ століття

 

20 березня 2019 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава відбувся кіноперегляд і обговорення трьох короткометражних фільмів, створених молодими українськими кінорежисерами – випускниками Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К Карпенка-Карого Олександрою Степашко та Ігорем Висневським про події в Україні у 30-х роках.

Глядачам були представлені: фільм І. Висневського «Слово» (к/ф отримав нагороду за найкращу режисуру на New York City International Festival (2018) та два фільми О. Степашко – «Колись настане літо» (к/ф демонструвався у складі експозиції виставки «Бойчукізм – проект великого стилю» в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (2017), «Солодка Даруся» за мотивами однойменного роману української письменниці Марії Матіос (к/ф отримав приз глядацьких симпатій на студентському фестивалі в Молдові (2016).

Після показу відбулося обговорення фільмів. Своїм сприйняттям і враженням від кіноперегляду поділилися: М.Д. Кульбак, син художниці-бойчукістки, відомого графіка Марії Котляревської, О.В. Полтавець-Гуйда, заслужений художник України, член НСХУ, ректор КДАДПМД ім. М. Бойчука, Н.В. Полтавець, заслужена артистка естрадного мистецтва України, член НСХУ, ст. викладач КДАДПМД ім. М. Бойчука.

Інформацію підготувала головний

бібліотекар відділу обслуговування користувачів Тетяна Скирда

 

Фото провідного бібліотекаря

відділу обслуговування користувачів Ганни Падалка