Четвер, 21 листопада 2024
| |||||||||
Навігаційне менюПро бібліотеку
Каталоги
Послуги
Навігаційне менюГромадська приймальня
Публічні закупівлі
Графік роботиЧетверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів). | Звіт про результат реалізації Акції у 2018 р.Звіт про реалізацію Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» у 2018 році
На виконання наказу Міністерства культури України від 06.03.2015 №107 «Про реалізацію Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» (далі – Акції) та з метою сприяння морально-психологічному забезпеченню бойової і мобілізаційної готовності військ, патріотичному вихованню та підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля четвертий рік поспіль бібліотеки України збирають книги і передають їх до гарнізонних будинків офіцерів та військових частин Збройних сил України, військових частин Національної гвардії України, вищих військових навчальних закладів, через волонтерів українським захисникам у зону ООС і бібліотекам на підконтрольній Україні території Донбасу. Відповідно до інформації, що надійшла від співкоординаторів Акції, підсумки реалізації Акції у 2018 році виглядають наступним чином:
Участь у Акції взяли 2011 учасників, у т. ч.: - 630 бібліотек; - 35 закладів та установ; - 25 громадських організацій та видавців; - 1321 фізична особа. Загальна кількість зібраних книг складає 16388 примірників, у т. ч.: - 7882 прим. вітчизняної художньої літератури; - 5329 прим. зарубіжної художньої літератури; - 1025 прим. видань з історії Української держави; - 140 прим. – з історії Збройних сил України; - 173 прим. – з історії культури; - 215 прим. склали довідкові видання з різних галузей знань; - 1624 прим. – інші видання.
Зібрані українськими бібліотеками книги у 2018 році передавалися до: - 30-ти військових частин ЗСУ та НГУ, 2-х прикордонних загонів; - 6-ти гарнізонних будинків офіцерів ЗСУ; - 4-х військових комісаріатів; - 4-х військових шпиталів; - 1-ї військової прокуратури; - 3-х військових навчальних закладів; - 1-го Науково-дослідного центру ЗСУ - Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ; - Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку у ЗСУ.
Деякі співкоординатори Акції відзначають у своїх звітах про поступову втрату актуальності Акції, що підтверджується наданими ними звітами. Проте інші співкоординатори повідомляють, що до Акції долучаються нові учасники: волонтери, громадські організації, видавці та окремі автори. Зокрема, через посередництво волонтерських організацій і центрів, зусиллями військових капеланів, за сприяння Волинського оперативного командування «Захід», у 2018 році книги передавалися до 10-ти військових формувань безпосередньо у зону ООС; шкіл і сиротинців Донецької та Луганської областей; Мар’їнської центральної районної бібліотеки та Чермалицької сільської бібліотеки Волноваської ЦБС (Донецька обл.). НБУ ім. Ярослава Мудрого наводить приклад, як у другому півріччі 2018 року до Акції долучилися два заклади освіти: Наукова бібліотека НУ «Києво-Могилянська академія» та Братство спудеїв НУ «Острозька академія».
Пропонуємо ознайомитися із загальним Звітом про результати реалізації Акції у 2018 році. |