Понеділок, 27 вересня 2021

Новини і події

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця
з 10:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Прес-анонс

Літературно-музична вітальня «Гармонія Всесвіту»

Презентація книги Анни Григорович

«Три дні з життя Єви» (Київ: АССА, 2020)

 

image

23 вересня 2021 року о 15:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, відбудеться презентація нової книги Анни Григорович «Три дні з життя Єви», яка вийшла у харківському  видавництві АССА.

Анна Григорович — сучасна українська письменниця, поетеса, співачка, авторка фентезі для молодших підлітків, членкиня Української асоціації письменників соціально-художньої літератури, лауреатка літературної премії "Гiлка золотого каштана".

Глибокий сенс і поетичність поєднуються в її казкових повістях з дотепним гумором і захоплюючим пригодницьким сюжетом, а серед головних героїв часом опиняються діти з особливостями розвитку або світосприйняття. На прикладі своїх персонажів авторка надихає читачів у будь-яких обставинах віднаходити радість і надію.

Події в книзі «Три дні з життя Єви» відбуваються світі Гріандії, який  дуже схожий на наш: плин часу в нас однаковий, а серед країн є прообраз України — Лікодонія. Столиця цієї країни, Каштанове місто, — точнісінька копія сучасного Києва.

Це інший химерний світ, дивовижний і вигадливий, з прихованими порталами в інші виміри та безліччю надзвичайних істот. Десь там, у невеличкому містечку, живе дівчинка Єва. Дуже талановита, але її талант поєднується з абсолютною безпорадністю.

Та однієї ночі Єва насмілюється змінити своє життя і, нарешті, побороти страхи та невпевненість.

Книга не тільки розповідає про неймовірні пригоди Єви і її друзів, а ще й знайомить із непересічними особистостями минулого, визначними пам’ятками й старовинними будівлями в центрі нашої столиці. Увагу читача привертає цікава історія, пов’язана із загадковим особняком Семена Могилевцева — нині це відомий музей «Шоколадний будинок». І цьому музею призначено стати епіцентром неймовірних містичних подій.

Анна Григорович пропонує  читачеві зануритися  у звучання класичної музики. За допомогою QR-кодів у примітках, можна прослухати твори відомих композиторів Фредеріка Шопена і Ференца Ліста  у майстерному виконанні піаніста Андрія Луньова  — переможця  багатьох Міжнародних конкурсів, зокрема у Чехії, Словаччині, Німеччині та Україні. У презентації передбачається участь Андрія Луньова.

 

Запрошуємо всіх охочих  на презентацію книги Анни Григорович

«Три дні з життя Єви» 

У зв'зку з обмеженою кількістю місць в залі відвідування заходу відбуватиметься

за попередньою реєстрацією
     телефон для довідок: 485-17-95

 

 Під час відвідування заходу необхідно перебувати в респіраторі або захисній масці.