Субота, 23 жовтня 2021

Новини і події

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця
з 10:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Прес-анонс

Літературно-музична вітальня «Гармонія Всесвіту»

Концерт класичної музики

за участі родини Ставицьких

 

imageКожна епоха творила свою музику. Але є музика, що стала надбанням світової культури.

Впродовж багатьох років вона змушує замислитись над життям, тривожить серце і душу неповторними магічними акордами.

23 червня 2021 року о 18:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого за адресою: вул. Набережно-Хрещатьцька,1 відбудеться концерт класичної музики за участі родини Андрія та Ольги Ставицьких.

Для шанувальників класичної музики пропонована зустріч є прекрасною нагодою не тільки почути твори відомих композиторів, що увійшли до скарбниці світової культури, але і відкрити для себе імена тих, хто в недалекому майбутньому підкорятиме світову сцену.

Саме таку творчу долю обрала для себе родина Андрія та Ольги Ставицьких, які будуть гостями Літературно-музичної вітальні.

Про учасників: Андрій Ставицький – закінчив Київську муніципальну академію музики імені Р. М. Глієра, потім Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського по класу скрипки. Нині – артист Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо.

Ольга Ставицька – закінчила Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського по класу скрипки, з 1998-2001 роки працювала у Національному заслуженому академічному симфонічному оркестрі України. Нині артистка Симфонічного оркестру Національної опери України імені Т. Г. Шевченка (скрипка); Арсеній Ставицький – син (віолончель), володар багатьох всеукраїнських і міжнародних музичних премій. Опанував мистецтво не тільки гри на віолончелі, але й диригування. Йому пощастило удосконалювати мистецтво гри на інструменті з такими видатними віолончелістами та музикантами як Станіслав Калінін, Наоко Санода, Дмитро Удовиченко.

Марія Ставицька – донька (флейта) – незважаючи на юний вік Марія здобула багато нагород на всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсах. У 2019-2020 роках здобула І премію на Міжнародному конкурсі «Мистецтво ХХІ сторіччя» (2019 р.); Гран-прі Міжнародного онлайн-конкурсу «Львівські фанфари 2020». Марія також займалася класичними, народними, бальними танцями та академічним вокалом.

 

Запрошуємо всіх охочих, хто любить і цінує класичну музику.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць в залі відвідування заходу відбуватиметься

за попередньою реєстрацією: 485–17–95.

Під час відвідування заходу необхідно перебувати в респіраторі або захисній масці.