Неділя, 27 вересня 2020

Новини і події

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця
з 10:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Прес-анонс

Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого

 

Літературно-музична вітальня «Гармонія Всесвіту»

Презентація поетичної збірки української поетеси

Тетяни Яровициної

«Я буду тінню твоєю,  Світе!....»  

 

«Моїм найріднішим

та всім,

хто тримає

мій Світ»

(Т. Яровицина)

 

image

29 січня 2020 року Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого запрошує на презентацію нової поетичної збірки Тетяни Яровициної «Я буду тінню твоєю, Світе!..» (  Житомир : Видавець О.О. Євенок, 2019).

Тетяна Яровицина – українська поетеса, громадська діячка, лауреатка і дипломантка низки всеукраїнських фестивалів поезії і авторської пісні. Авторка двох книг поезій: «Контрасти» (2011), «Тендітна сила» (2017).

Наперекір літературним здібностям здобула технічну освіту й 17 років життя присвятила інженерії в енергетичній царині. Але чим далі, тим більше

image

 значення для неї набуває сила поетичного слова. Вона завжди відчуває себе у пошуку, завжди на початку шляху, навіть, якщо це його середина.  

Її вірші, щирі й емоційні, вражають непідкупною відвертістю та пісенністю. Це – джерело готових текстів для композиторів і співаків.

У колі уваги нової збірки «Я буду тінню твоєю, Світе!..» – Жінка: її Світ, Поезія, Самобутність. «Бути тінню» справді нелегко, адже в Україні точиться війна і жінкам треба бути сильними; тому що доля раз у раз кидає виклики, через які нам постійно не до себе, бо подумки ми там, де болить.

Прикрашають видання зворушливі ілюстрації іспанської художниці українського походження Нелі Ульянич-Пінчук, які тонко акцентують на чуттєвій, майже дівочій беззахисності автора поетичних рядків.

 

Запрошуємо на зустріч шанувальників поетичного слова

 

Чекаємо за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, конференц-зал

Початок о 16 год.

Вхід вільний