Середа, 16 січня 2019

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Книжкова виставка

«До Дня Конституції України»

 

image

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

На виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2018 році 22-ї річниці Конституції України» від 28 березня 2018 року № 91/2018 Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого презентує книжкову виставку «До Дня Конституції України».

В експозиції представлені документи та публікації із фондів НБУ ім. Ярослава Мудрого, які висвітлюють історію і сучасність українського конституціоналізму. Для пошуку інших документів цієї тематики радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки, традиційними картковими каталогами та інтернет-ресурсами.

 

 

Виставка експонується за адресою:

вул. Михайла Грушевського, 1; 2-й поверх,

загальний читальний зал № 1.

Термін експонування: 26 червня – 06 липня 2018 р.

 

 

 Інформацію підготувала провідний бібліотекар

 відділу обслуговування користувачів Опенько Н. О.