Середа, 16 січня 2019

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Моя нова поліція

Проект

"Моя нова поліція: громадська підтримка 

реформи Національної поліції" 

 

У грудні 2015 року Національна парламентська бібліотека України долучилась до проекту "Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції".

Проект виконується IREX в партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL). Термін виконання проекту – вісім місяців, з жовтня 2015 року по червень 2016 року.  

Проект має на меті вибудувати довіру та встановити плідні стосунки між новою поліцією та громадянами, для яких вона працює і яких має захищати. Проект підвищуватиме обізнаність громадськості з таких питань, як зміна ролі поліції в рамках нового закону "Про Національну поліцію" та практичний вплив нововведень на щоденне життя громадян.

 

image

 

Інформація про заходи у рамках проекту

 

28 січня 2016 року Презентація проекту ”Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції”
25 лютого 2016 року Зустріч з виконавчим асистентом Першого заступника Міністра внутрішніх справ України Анастасією Шмалько
15 березня 2016 року  Лекція на тему «Превентивні поліцейські заходи: поняття та особливості»
12 квітеня 2016 року Семінар «Травматична зброя. Актуальні питання». Місце проведення: вул. Набережно-Хрещатицька, 1 (конференц-зал, 3-й поверх). Початок о 16:00.
   
  Звіт про заходи, які відбулися в Національній парламентській бібліотеці України у рамках проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції»